moodle
kariyer
learn
portal
2024 Yerel Kickoff Etkinlikleri
Blog
Blog
FIRST Robotics Competition Türkiye – Blog

Rookie Allstar ve Şampiyona Bekleme Listesi hakkında

Bu blog yazısının orjinaline buradan [ENG] ulaşabilirsiniz. Fikret Yüksel Vakfı Çeviri Komitesi olası çeviri hataları hakkında sorumluluk almamaktadır.


Rookie All-Star

Rookie All-Star Ödülü açıklamasında belirtildiği gibi, Rookie All-Star ödüllerinin her etkinlikte isteğe bağlı olduğunu unutmamak önemlidir. Bazı District ve Regionallar, bu yıl Rookie ödüllerine hak kazanabilecek yalnızca bir takıma sahiptir. Bu ekiplerin hala ödül için seçilebilmek için ödül yönergelerini sağlaması gerekmektedir. Örnek olarak, bir Bölge, Şampiyonalarında Rookie All-Star ödülü vermek istediklerini belirtse de, bu sadece bir plandır, bir garanti değildir.

FIRST Şampiyona Açık Bekleme Listesi

FIRST Şampiyonası için açık bekleme listesi artık tüm takımlara açık (bu yıl çaylaklar dahil!). Takımlar FIRST Dashboard üzerinden kayıt olabilirler ve nasıl kayıt olacaklarına ilişkin talimatlarI FIRST Championship Uygunluk sayfasının [ENG] – [TR] alt kısmındadır. Öncelikli bekleme listesi tamamlandıysa açık bekleme listesinden ekipleri çekeceğimizi unutmamak önemlidir. Öncelikli bekleme listesini tüketip tüketemeyeceğimizi henüz bilmiyoruz. Çoğu, FIRST Şampiyonası boşluklarının takım kabul oranına bağlı olacaktır. Ancak, takımların isimlerini açık bekleme listesine koymanın hiçbir maliyeti yoktur, bu yüzden ilgileniyorsanız, lütfen yapın!

Selamlar, Güvenli Tatiller ve Mutlu Yıllar!

Frank