moodle
kariyer
learn
portal
2024 Yerel Kickoff Etkinlikleri
Blog
Blog
FIRST Robotics Competition Türkiye – Blog

Dijital Animasyon Ödülü, Ödül Güncellemesi ve Video Talebi

Bu FIRST blog çevirisinin orjinaline buradan [ENG] ulaşabilirsiniz. Fikret Yüksek Vakfı çeviri ekibi hatalı çeviriler konusunda sorumluluk almamaktadır.

Dijital Animasyon Ödülü

Dijital Animasyon Ödülü için başvurular başladı. Lütfen başvuru sürecinin bu sezon biraz değiştiğini ve nasıl gönderileceğine ilişkin özel ayrıntıların ve gereksinimlerin Dijital Animasyon Ödülü web sayfasında bulunabileceğini unutmayın. Bu yılın teması olan “Charged Up!” için animasyonlarınızı görmek için sabırsızlanıyoruz. Takımların animasyonlarını göndermek için 19 Ocak 23:59 ET (20 Ocak 07.59 GMT+3)’ye kadar süreleri var.

AutomationDirect.com‘daki arkadaşlarımıza bu ödüle sponsor oldukları ve jüri oldukları için çok teşekkür ederiz!

Ödül Güncellemesi

Ödüllerden bahsetmişken, bu sezon 2023 FIRST® Robotics Competition (FRC) yarışmasında verilecek madalyalara göz atın:

Etkinlik kazananları, Etkinlik finalistleri, Engineering Inspiration Ödülü sahipleri ve FIRST ® Impact Ödülü kazanan takımlara verilen madalya sayısının takım başına 30 olarak değiştiğini de paylaşmak istedik. Ek olarak, FIRST Impact Ödülü Kazananlara 30 rozet verilecektir. Takımınız 30 kişiden fazla ise, FIRST Robotics Competition Awards web sitesinden ek rozet veya madalyon satın alabilirsiniz. Bu değişikliği, 2022’de artan madalya maliyeti ve takımlarda azalan ortalama kişi sayısı nedeniyle yaptık.

Takımlarımızı öne çıkarmak istiyoruz!

2023 FIRST Robotics Competition (FRC) etkinliklerine hazırlanmakla meşgulüz ve yardımınızı istiyoruz! Takımlar, 2023 FIRST Robotics Competition (FRC) etkinliğinde öne çıkma fırsatı için videolar gönderebilir. Aşağıdakilerden birini veya birkaçını seçin ve 20 saniye veya daha kısa bir video yapın ve bu forma gönderin. Videolar 31 Ocak 2023 tarihine kadar gönderilmelidir:

  • Bize robotunuzun en çılgın veya en tuhaf geleneksel olmayan uygulamalarını gösterin (ör. dans hareketleri, pizza teslimi vb.)
  • Bize takım evcil hayvanlarınızı gösterin (takım kıyafetindeki evcil hayvanlar için bonus puanlar*)
  • *aslında puan yok ama yine de görmek isteriz!
  • Bize en yaratıcı Maskot Dans Hareketlerinizi gösterin
  • Bize takımınızın favori tezahüratını gösterin
  • Bize en benzersiz robot/mekanizma arızalarınızı gösterin (ör. prototip düşündüğünüzün aksi yönde çalışıyor, robot yanlış yönde ilerliyor, vb.)

Takımınızı, robotlarınızı ve en önemlisi evcil hayvanlarınızı görmek için sabırsızlanıyorum!

Orijinal Form Link= https://form.jotform.com/222694866299072