moodle
kariyer
learn
portal
2024 Yerel Kickoff Etkinlikleri
Blog
Blog
FIRST Robotics Competition Türkiye – Blog

2023 Safety Animation Teması & Güvenlik

Bu FIRST blog çevirisinin orjinaline buradan [ENG] ulaşabilirsiniz. Fikret Yüksek Vakfı çeviri ekibi hatalı çeviriler konusunda sorumluluk almamaktadır.

UL Solutions sponsorluğunda Güvenlik Kılavuzu ve Güvenlik Animasyonu Ödülü

UL Solutions sponsorluğundaki 2023 Güvenlik Animasyonu Ödülü’nün temasını duyurmaktan heyecan duyuyoruz: Pit Alanlarında Güç!

FIRST® Robotics Competition Takımları, kullanılan potansiyelin inanılmaz bir örneğidir. Yarışma zorlaştıkça takımların enerjisi ve heyecanı da artıyor! Bu kadar çok enerjiyle birlikte, yeni ve öngörülemeyen zorluklar ortaya çıkabilir. Yapım sezonu ve yarışma sezonu boyunca, enerjiyle ilgili hangi zorluklar bir takım için güvenlik riskleri oluşturabilir ve bunlar nasıl azaltılabilir? Pitlerde atılan güvenlik adımları yeni ve heyecan verici enerji odaklı teknolojilere nasıl uygulanabilir?

2023 Güvenlik Animasyonunuzda, FIRST Robotics Competition için kimyasal, kinetik ve potansiyel enerjinin nasıl güvenli bir şekilde kullanılacağına ve bu fikirlerin daha güvenli bir dünya için nasıl kullanılabileceğine dair riskleri, en iyi uygulamaları ve yeni fikirleri gösterin.

UL Solutions, Kazanan ve Finalistlere kısıtlı hibeler sağlayacaktır. Kazanan 500 dolar ve iki Finalistin her biri 2024’teki kayıt için 250 dolar alacak. Teşekkürler, UL Solutions!

Güvenlik Animasyonu Ödülü için başvurular 20 Ekim 2022 Perşembe günü saat 12:00, Öğlen ET ile 1 Aralık 2022 Perşembe günü saat 15:00 ET arasında kabul edilecektir. Takımlar animasyonu FIRST® Dashboard üzerinden gönderebilir ve Öğrenci Ödülü Göndericisi veya lider mentor 1 veya 2 tarafından gönderilmelidir.

Takımlar, FIRST Robotics Competition Safety sayfasından Güvenlik Animasyonu Ödülü kriterleri ve 2023 Güvenlik Kılavuzu ile ilgili ayrıntıları kontrol edebilirler.

Ekip üyelerinin, UL Solutions ve FIRST Safety Learning Portal’da ekibinizin güvenlik programını geliştirmek için çevrimiçi güvenlik eğitimi alabileceğini unutmayın.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)